BD Çözüm’de yeni iş fırsatlarını keşfedin.

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimize nitelikli işgücü kazandırmak, çalışanların yetenekleri ve eğilimleri doğrultusunda kariyer ve yetenek gelişim çözümleri sunarak sürekli gelişmektir. Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak, çalışma verimini artırıcı uygulamalar geliştirmek, yatırımı çalışanlarımıza yapmak başlıca hedeflerimizdir.

İletişim yönü güçlü, değişime ve yeniliklere açık, gelişmeye ve geliştirmeye istekli, bireysel yeteneklerini ekip çalışmasında kullanabilecek arkadaşlarla büyük bir heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Yolculuğumuzda heyecanımıza ortak olmak ister misin?Geleceğin Teknolojisine Değer Katan Çözümler üreten BD Çözüm ailesine seni de bekliyoruz.

BD Çözüm'de <strong class="font-weight-extra-bold">Kariyer</strong>

BD Çözüm'de Kariyer

BD Çözümün başarısındaki en önemli unsur çalışanlarıdır. Bu doğrultuda doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Tüm pozisyonlar için beklentimiz, yenilikçi, yaratıcı, kararlı, sonuç odaklı yetkinliklere sahip adaylardır. Bu süreçte yetkinlik bazlı mülakat, grup mülakatları, pozisyona bağlı yetenek testleri uygulanmaktadır.<br/> Şirketimizdeki iş olanaklarına kariyer.net üzerinden yayınladığımız ilanlardan ulaşılabilmektedir. Açık pozisyonlar için başvurular kariyer.net adresinden, diğer pozisyonlar için başvurular ise info@bdcozum.com.tr adresi üzerinden yapılabilmektedir.


BD Çözüm'de Staj

Staj Başvurusu kabul dönemleri her yıl Mart ve Mayıs tarihleri arasında gerçekleşir ve mart ayının ilk haftasında üniversitelerin kariyer merkezlerinde ilanlar yayınlanır. Başvurularınızı info@bdcozum.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

BD Çözüm'de <strong class="font-weight-extra-bold">Staj</strong>