Mobil Saha Çözümleri

Konum Bazlı Rapor ve Analizler Hazır

Saha ekiplerinden gelen mobil kayıtlar otomatik olarak merkezde toplanır ve her ortamdan erişebilir. Kayıtlardan otomatik rapor ve analizler oluşur. Satış raporları, üretim raporları, müşteri raporları, bakım servis raporları, ziyaret raporları ve daha fazlası. İstediğiniz şekilde rapor çıktısı alabilir paylaşabilirsiniz.


Operasyonel Maliyeti Düşürün

Donanım maliyetlerinizi minimize eder. Yeniden cihaz yatırımı yapmanız gerekmez. Saha personeli kendilerine ait akıllı cihazını kullanabilir.

Mobil Saha Çözümleri

Mobil Saha Çözümleri

Dinamik Form Yapısi

Tüm saha ihtiyaçlarınızı karşılar. Anlık iş emri veya mesaj iletebilirsiniz. Kullanıcı dostu olup arayüz ve form yapısını ihtiyaçlarınıza göre siz belirlersiniz. Ziyaret noktalarında kullanılmak üzere dinamik ziyaret formları, servis formları, hizmet formları tasarlayın. Özelleştirilmiş formlar ile detaylı bilgi toplayın.


Memnun Müşteri ve Yönetici

Saha temsilcisi güncel müşteri ve iş bilgisini görür, dilerse bu bilgileri güncelleyebilir. Müşteri yada ise ait tüm geçmiş işlemleri görür. Yeni müşteri arama özelliği ile potansiyel yeni müşteriler, servis ve bakım noktaları, satış noktaları vb.. ekleyebilir ziyaret edebilir. Sonrasında memnuniyet ölçümü yapın. Geri bildirimlere göre doğru kararlar alın

Mobil Saha Çözümleri

Mobil Saha Çözümleri

Zamanı Verimli Kullanın

Sahada yapılan çalışmaları ve tüm iş süreçlerini belgeleyin. Lokasyon konum bilgisi sayesinde hangi ekibin nerede ne yaptığını anında görün. Sahadan ekipler yaptıkları işlere ait fotoğraf, video kaydı ve ses kaydı gönderir. İşlerinizi oturduğunuz yerden yönetin ve takip edin. Barcode ve QRçod okutun dilerseniz dijital imza kullanarak doküman süreçlerinizi mobil imzalı olarak yönetin. İster Online isterseniz Offline çalışır.


Entegrasyon Seçenekleri

ERP, SAP, NETSIS, LOGO, eBA, QDMS, CRM vb bir çok farkli uygulama ve platform ile birlikte çalisir. Saha ekipleri, hizli entegre yapisi sayesinde, islerini daha verimli, hizli ve eksiksiz tamamlar.

Mobil Saha Çözümleri