Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Karar ve Onay Süreçlerini Efektif Olarak Yönetin

Proje veya iş sonunda edinilen tecrübeleri kayıt altına alarak proje yönetim süreçlerini iyileştirin. ‘Karar ve Onay Süreçlerini Efektif Olarak Yönetin’ organizasyonlu bilgi birikimini tüm iç süreçlerde sağlayın.


Zaman ve Maliyet Hesapları Yaparak Geleceği Kurtarın

Benzer projeler için zaman ve maliyet hesapları yaparak ‘Geleceği Kurtarın’ Geçmişte yapılan hataların yeni projelerde önüne geçin.

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Süreçlerinizi En Net Haliyle Tanımlamayın

Öğrenilmiş dersleriniz için taslak oluşturabilirsiniz. Yeni Öğrenilmiş Ders Oluştururken Resim veya Fotoğraf ekleyebilir ve bu eklentileri açıklamalarıyla kayıt altına alabilirsiniz. Dersleri admin ve veya kurul onayı ile yayınlayabilirsiniz.
Kurum Yapısına Uygun Olarak, referans kişiler, dokümanlar, anahtar kelimeler, konu, departman, ünite, proje, süreç vb. Sınıflandırmalar yaparak erişim ve dağıtımı kolaylaştır.


Ders Kayıtlarına Yetki Bazlı Erişim ile Kolayca Yönetin

Ders kayıtlarına yetki bazlı erişim imkanı sunar. Yetkisi olmayan kullanıcılar sadece anahtar alanları görür. Kullanıcılar, Görüntülemek İstedikleri ders-ler için yetki talebinde bulunabilirler.

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Her Aşamada Dersleri Değerlendirme ve Puanlama

Kullanıcılar derslerle ilgili olarak değişiklik talebinde bulunabilirler. Kullanıcılar Dersleri Değerlendirip Puanlayabilir Öğrenilmiş derslerin farklı kullanıcılar, Gruplar veya Departmanlarla paylaşılması talep edilebilir.


Kurumsal Bir Hafızada Aradığınıza Kolayca Erişin

Öğrenilmiş Dersi Favori listenize ekleyebilir ve favorilerim listenizden erişim sağlayabilirsiniz.Okumam Gereken Dersler Listesinden paylaşım yapılmış derslere erişim sağlayabilirsiniz. Tüm öğrenilmiş dersler listesinden bütün derslerin başlık bilgilerini görebilir, konusuna göre arayabilirsiniz. Yetkiniz dahilinde olan dersleri okuyabilir, yönetebilirsiniz. Yetkinizde olmayan dersler için yetki talebinde bulunabilirsiniz.

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Öğrenilmiş Dersler Uygulaması

Ekipler arasında koordinasyon ve iletişimi artırın

Tüm çalışanın katılmasını sağlayarak Kritik Kitleye Ulaşın Şeffaf bir yaklaşım projede sorumluluk alınmasını sağlar. Asıl amaç Minimum hata ile Maksimum Kazanım sağlamak.